kurye kiralama

Kurye Kiralama

Motokurye kiralama Ekstrem kurye ile şirketinizin iş yükünü azaltmak ve masraflardan kurtulmak adına personel, gerekli teçhizat ve bakım tedariki sağladığımız bu kurye ağı ile tüm sorunlarınızın çözümü olacağız. Tarafınıza tahsis edeceğimiz bu hizmet sadece size özel bir hizmet olup iş yerinizin kendi bünyesinde kadrolu çalışanı gibi sizin işleriniz için teslimat sağlar. Size sadece kuryecinize evrağınızı vermek kalır. Yağmur-çamur dinlemeden evraklarınızı zamanında teslim edecek bu hizmetimiz günlük,haftalık,aylık veya yıllık olarak tamamen sizin talebinize bağlı olarak gerçekleştirilir.
Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de güvenilirlik esas kılınır. Tüm özel işlerinizi ve siparişlerinizi hallettirebileceğiniz bu hizmetimiz iş hayatınızda büyük kolaylık sağlayacaktır. Bu yöntem ile şirketinizin paket servis performansını ve kalitesini arttırmış olacaksınız. Aynı zamanda ek masraflar konusuda hafifleyeceksiniz.
Olağan iş yoğunluğunuzun arasında personelin mesai saatlerini ayarlamak, motorsiklet yakıt ve bakım gibi işleri ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda kuryenizin sizden alınacağı ve yerine ulaştırılacağı saat aralığını kendinizin belirleyebileceksiniz. Maliyeti düşürmek ile kalmayıp gönderilerinizi çok daha hızlı bir şekilde adrese teslim ettirmenizden dolayı zamandan tasarrufu da elde etmiş olacaksınız.
Ekstrem kurye bünyesinde çalışan personeller oldukça tecrübelidir. Aynı zamanda hepsinde araç izleme (GPS) sistemi vardır. Kiraladığınız kuryenin nerede olduğunu izleyebilir buna göre yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra personeller navigasyon sistemini kullandıkları için adresi çok daha kolay bulup zamanında teslimat sağlarlar. İş yerinizin gider maliyetini düşürüp kalite standartını arttırmak için bu hizmet tam size göre. Memnun kalacağınıza emin olduğumuz bu hizmeti gerçekleştirmek için güler yüzlü ekibimiz sizleri bekliyor.